KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Skisser 14088345

nr 1408 8345

Skisser, , Sverige.+ skissblock, 6 st lösa blad, Erland Cullberg (1931-2012), Sverige. 2st signerade, oramade lösa blad. Längd: 46-69 cm, djup: 30-49 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

4.800 kr

måndag 19 juli 2021
kl 20:27:12